KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713083
nr 1471 3083
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Par med ung flicka". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:18:42
26/5 23:50:00
30/5 14:50:59
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano